اولین سامانه جامع جستجو بین المللی کالا

دور دوم فعاليت کميسيون‌هاي اتاق ايران آغاز شد

اعضاي جديد هيات رئيسه کميسيون‌هاي نوزده‌گانه اتاق ايران انتخاب شدند

کميسيون‌هاي تخصصي اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و کشاورزي ايران دور دوم فعاليت خود در دوره هشتم هيات نمايندگان را با برگزاري انتخابات هيات رئيسه آغاز کردند.

کميسيون‌هاي تخصصي اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و کشاورزي ايران دور دوم فعاليت خود در دوره هشتم هيات نمايندگان را با برگزاري انتخابات هيات رئيسه آغاز کردند.

دور دوم فعاليت کميسيون‌هاي اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و کشاورزي ايران در دور هشتم هيات نمايندگان با انتخاب اعضاي جديد هيات رئيسه، آغاز شد.

همزمان با برگزاري نشست هيات نمايندگان اتاق ايران در دو نوبت صبح و بعدازظهر، کميسيون‌هاي نوزده‌گانه انتخابات خود را براي تعيين هيات رئيسه جديد برگزار کردند.

طبق قانون اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و کشاورزي ايران، هر دو سال اعضاي هيات رئيسه کميسيون‌ها پس از برگزاري انتخابات بين اعضاي هر کميسيون، انتخاب مي‌شوند.

نتيجه نهايي انتخابات به شرح زير است:

1) آب، محيط زيست و اقتصاد سبز

سيدمحمدحسين شريعتمدار - رئيس

محمدرضا مشاهيري - نايب اول

محسن رشيد فرخي - نايب دوم

2) احداث و خدمات فني و مهندسي

با توجه به حد نصاب نرسيدن تعداد اعضاي حاضر در جلسه، انتخابات برگزار نشد

3) انرژي، صنايع پالايشي و پتروشيمي

علي شمس اردکاني - رئيس

آرش نجفي - نايب اول

رضا پديدار- نايب دوم

4) بازار پول و سرمايه

کوروش پرويزيان - رئيس

سيدرضا زيتون نژاد موسويان - نايب اول

محسن حاجي‌بابا - نايب دوم

5) بازرگاني داخلي

خسرو فروغان گران‌سايه - رئيس

مسعود خياط زاده - نايب اول

فاضل شنيور - نايب دوم

6) توسعه صادرات

عدنان موسي پور - رئيس

امير عابدي - نايب اول

حميدرضا صالحي - نايب دوم

7) جوانان،‌ کارآفريني و کسب‌وکارهاي نوين دانش‌بنيان

افشين کلاهي - رئيس

سهيلا جلودارزاده - نايب اول

غلامحسين جميلي - نايب دوم

8) حاکميت شرکتي و مسئوليت اجتماعي بنگاه‌ها

مسعود بنابيان - رئيس

سعيد ترکمان دهنوي - نايب اول

جليل مغازه‌اي - نايب دوم

9) حمايت قضايي و مالکيت فکري

ناصر رياحي - رئيس

احمد آتش هوش - نايب اول

حسن شکوهي - نايب دوم

10) حمل‌ونقل، لجستيک و گمرک

مجتبي بهاروند - رئيس

فاطمه قنبر پور - نايب اول

کامل زرين قلم - نايب دوم

11) رقابت، خصوصي‌سازي و سلامت اداري

حسن فروزان فرد - رئيس

فرشيد شکرخدايي - نايب اول

محمود اوليايي - نايب دوم

12) سرمايه‌گذاري

فريال مستوفي - رئيس

مهدي علي پور - نايب اول

مجيد فاني - نايب دوم

13) صنايع

ابوالفضل روغني گلپايگاني - رئيس

نيما بصيري تهراني - نايب دوم

سيدباقر شريف‌زاده - نايب اول

14) فناوري اطلاعات، ارتباطات و اقتصاد رسانه

محمدرضا طلايي - رئيس

عبدالرضا نوروزي - نايب اول

رحيم بنامولايي - نايب دوم

15) کشاورزي و صنايع غذايي

غلامعلي فارغي - رئيس

فرهاد آگاهي - نايب اول

ناصر مرادي - نايب دوم

16) گردشگري، اقتصاد ورزش و اقتصاد هنر

احمد اصغري قاجاري - رئيس

بابک ترابي - نايب اول

محمدجعفر رائيچي - نايب دوم

17) ماليات، کار و تأمين اجتماعي

محمود تولايي - رئيس

جليل کاربخش راوري - نايب اول

محمدرضا نجفي منش - نايب دوم

18) مديريت واردات

سيدمحمد جعفري - رئيس

سيامک پيربابايي - نايب اول

فرهاد احتشام زاد - نايب دوم

19) معادن و صنايع معدني

بهرام شکوري  - رئيس

حسن حسينقلي - نايب اول

غلام سرور نوتي زهي - نايب دوم






منبع خبر: اتاق ایران